Wycieczki fakultatywne

WYCIECZKI  FAKULTATYWNE

 • Neseber (cena 20 Euro/os. dorosła, 13 Euro/dziecko do 14 lat)

 • Neseber + wieczór folklorystyczny
  100 km  od Primorska, przejazd autokarem, zwiedzanie Neseberu z przewodnikiem, czas wolny. Przejazd do wioski Bata, do restauracji ludowej z ekspozycją etnograficzną: występ zespołu folklorystycznego, bogaty program artystyczny dla dzieci i dorosłych, taniec boso na rozżarzonych węglach (nestinarstwo), kolacja z winem, wspólna zabawa przy muzyce (cena: ok. 30 Euro/os. dorosła; 20 Euro/dziecko do 14 lat)


 

 • Istambuł

  380 km od Primorska, przejazd autokarem, wiza turecka, obsługa pilota (cena jednodniowej wycieczki ok. 50 Euro + wiza 20 Euro, dwudniowej ok. 80 Euro + wiza 20 Euro). Program: wyjazd w godzinach wieczornych, rano przyjazd do Istambułu, zwiedzanie (rejs statkiem po Bosforze około 20 Euro/os) zakupy na bazarze, powrót do miejsca pobytu w godzinach nocnych. W przypadku wycieczki dwudniowejdodatkowo nocleg ze śniadaniem w hotelu w Istambule.

            

 • Warna

  Warny ok. 200 km od Primorska (cena ok. 30 Euro/os. dorosła; 20 Euro/dziecko do 12 lat) – Delfinarium (wstęp ok. 30 BGN/os. dorosła; 20 BGN/dziecko do 12 lat). Niezapomniana wizyta w największym w tej części Europy delfinarium, podczas której podziwiać będzie można występ wytresowanych delfinów.

             Możliwość skorzystania z innych atrakcji w Warnie. Zwiedzanie najważniejszych
             zabytków miasta: pozostałości budowli z czasów rzymskich – Rzymskie Łaźnie,  a także fundamenty
             chrześcijańskich bazylik, pozostałości fortyfikacji bizantyjskich.

 

                       

 •  INNE ATRAKCJE
 • Aquapark(cena: ok. 16 BGN/w godz. 14:00-19:00; ok. 26 BGN za całodniowy pobyt),
 • Podwodny Świat (nurkowanie z instruktorem cena: ok. 70 BGN).