O nas

Szanowni Państwo, Drodzy Podróżnicy

Jesteśmy Biurem Podróży mającym siedzibę w pięknej stolicy Podbeskidzia - Bielsku ­ Białej i już 28 sezon mamy przyjemność spełniać Państwa marzenia o dalekich i bliskich podróżach.

Naszą specjalizacją i wielką pasją jest Bułgaria, jesteśmy głównym i jednym z pierwszych touroperatorów w tym czarnomorskim kierunku. W naszej ofercie posiadamy wyjątkowo piękne i niepowtarzalne południowe wybrzeże z miejscowościami nadmorskimi: Primorskiem i Sozopolem.

Wieloletnie doświadczenie i starania jakie wkładamy w przygotowanie oferty są  gwarancją wysokiej jakości usług i udanego wypoczynku. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo podróży.

Nasze biuro posiada Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki nr 0740 oraz gwarancję ubezpieczeniową na rzecz Podróżnych w Signal Iduna nr  M 520429 (2021/2022)

W 2004 r. z Okazji Światowego Dnia Turystyki otrzymaliśmy Wyróżnienie Beskidzkiej Izby Turystyki za osiągnięcia w zakresie obsługi turystycznej, w 2005 r. odznakę honorową wydaną przez Ministra Gospodarki i Pracy  za zasługi dla turystyki, w październiku 2013 r. Dyplom Marszałka Województwa Śląskiego, a w październiku 2018 r. zostaliśmy Laureatem Konkursu Orły Turystyki.

Jesteśmy pewnym i sprawdzonym partnerem, a każdy Podróżny jest dla nas najważniejszy i traktowany indywidualnie. Sprzedajemy oferty sprawdzonych Touroperatorów, współpracujemy z rzetelnymi kontrahentami. Potrafimy dobrze i profesjonalnie doradzić oraz pomóc w wyborze oferty. Zapraszamy więc Wszystkich Państwa, zarówno Tych, którzy obdarzyli nas zaufaniem i skorzystali z naszych usług, jak i Tych niezdecydowanych, którzy jeszcze poszukują.

Biuro uzyskało subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR S.A"


A więc dzwońcie, piszcie maile i odwiedzajcie nasze biuro...

Z turystycznym pozdrowieniem

Biuro Podróży Amida
Bielsko-Biała