Oferty

Viking Nona Beach **** (Kemer)

cena od: 2059.00

TERMINY: czerwiec - październik (szczegóły w Biurze)

ATUTY:
- przy plaży
- darmowy serwis plażowy
- centrum miejscowości Kemer
- basen z darmowymi leżakami i parasolami
POŁOŻENIE:
- przy plaży
- w pobliżu restauracje, bary, bankomaty
- w centrum miejscowości Kemer
- ok. 9 km do Goynuk
- ok. 60 km do Antalyi
- ok. 55 km do lotniska w Antalyi
PLAŻA:
Hotel zlokalizowany przy kamienistej plaży, oferuje darmowy serwis plażowy (leżaki, parasole).
DO DYSPOZYCJI GOŚCI:
Bezpłatne - lokalne alkoholowe i bezalkoholowe napoje, kawa, herbata, tureckie gozleme, muzyka na żywo raz w tygodniu, leżaki i parasole przy basenie i na plaży, basen zewnętrzny, Wi-Fi w lobby.
Dodatkowo płatne - importowane napoje, lody, świeżo wyciskane soki, mini bar, room service, wszystkie napoje i przekąski na plaży, kawa turecka, sejf, telefon, fax, pralnia, lekarz, wypożyczalnia samochodów, opieka do dziecka, Wi-Fi w pokojach.
POKOJE:
Zakwaterowanie 14:00
Wykwaterowanie 12:00
Hotel posiada 87 pokoi typu standard o metrażu ok. 18-25m2. Pokoje posiadają łazienkę z wanną i suszarką do włosów, wyposażone są w klimatyzację, balkon, telefon, TV, minibar (uzupełniany za opłatą), sejf (dodatkowo płatny). Sprzątanie pokoi i wymiana ręczników codziennie, wymiana pościeli co 3 dni. Hotel dysponuje pokojem dla niepełnosprawnych.
WYŻYWIENIE:
All Inclusive:
Śniadanie (7:30-10:00), późne śniadanie (10:00-11:00), obiad (12:30-14:00), kolacja (19:30-21:30), przekąski 14:30-17:00 oraz 17:00-18:00. Bar w lobby 10:00-00:00, bar przy basenie 10:00-1:00.
All Inclusive nie obejmuje: importowanych napoi, koktajli, lodów, świeżo wyciskanych soków, room service, wszystkich napoi i posiłków na plaży, wszystkich posiłków i napoi po 23:00.
CENA ZAWIERA:
Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,  
Transport do miejsca docelowego,
Bagaż,
Opiekę rezydenta podczas pobytu,
Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
Podatek Vat,
Ubezpieczenie.
CENA NIE ZAWIERA:
Opłat klimatyczno-meldunkowych,
Wycieczek fakultatywnych,
Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie.
OPŁATY OBOWIĄZKOWE:
Obywatele RP wjeżdżający do Turcji podlegają obowiązkowi wizowemu - elektroniczną wizę turystyczną można nabyć przed wylotem na portalu www.evisa.gov.tr. (koszt 35 USD)
INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI DO 18 LAT:
Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)