Oferty

25.04 - 02.05.2020

cena od: 1149.00

ATUTY:
- pobyt stacjonarny (5 noclegów) w 1 obiekcie
- zakwaterowania ok. 300 metrów od najbliższej plaży
- położony w centrum miasteczka
- Dwie Wycieczki w cenie - GRECJA (Parga z rejsem)  oraz ALBANIA (Gjirokastra z Blue Eye)
PROGRAM:
DZIEŃ 1  Wyjazd Autokarem z Polski 
DZIEŃ 2  Przyjazd do Albanii - w godzinach południowych, zakwaterowanie, rozpoczęcie świadczeń hotelowych, nocleg.
DZIEŃ 3  Wycieczka do greckiej PARGI - Jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na wybrzeżu morza Jońskiego, w regionie Epiru. To małe, nadmorskie miasteczko z typowo grecką architekturą położone na niewielkim wzgórzu zachwyca nie tylko atmosferą, ale również tawernami serwującymi greckie przysmaki. Do odwiedzenia zachęca piaszczysta plaża oraz kryształowe morze. Wycieczka łączona - zwiedzanie miast, rejs na urokliwą plażę.
DZIEŃ 4  Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
DZIEŃ 5  Wycieczka do Gjirokastry - ważne miasto w południowej Albanii, zostało uznane za "miasto muzeum" i figuruje na liście UNESCO. Gjirokastra jest zbudowana na zboczu wzgórza i słynie z charakterystycznych wąskich kamiennych uliczek coble. Zwiedzanie zamku Alego Pashy gdzie obecnie mieści się muzeum militariów i skąd roztacza się przepiękny panoramiczny widok. Następnie zwiedzanie Muzeum Etnograficznego znajdującego się w domu rodziny Skenduli. W drodze powrotnej do hotelu wizyta przy źródle Blue Eye, czas na kąpiel.
DZIEŃ 6  Dzień wolny, plażowanie, nocleg.
DZIEŃ 7  Wyjazd z Albanii w drogę powrotną w godzinach około południowych.
DZIEŃ 8  Przyjazd do Polski.
Program jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianom.
POŁOŻENIE:
Hotel 6 Milje:
- ok. 300 m do plaży 
- centrum miasteczka Ksamil 
- ok. 100 m do najbliższego sklepu 
- ok. 100 m do przystanku autobusowego 
- ok. 47 km do lotniska na Korfu
PLAŻA:
W pobliżu hotelu znajdują się 2 piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza, oddalone od obiektu o ok. 300 m. Dla Naszych Kliemtów serwis plażowy (2 leżaki + parasol - w miarę dostępności) bezpłatne.
POKOJE:
Zakwaterowanie 14:00 
Wykwaterowanie 10:00 
Hotel posiada 30 pokoi. Pokoje typu standard o metrażu ok. 30 m2 posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów, wyposażone są w klimatyzację, Wi-Fi, TV, telefon, lodówkę.
WYŻYWIENIE: All Inclusive 
Śniadanie(7:30-9:30) - 3-4 rodzaje chleba, croissants, ciasto albańskie -byrek, jogurt, mleko, sok pomarańczowy, herbata, kawa, omlety, smażone jajka, kiełbaski, szynka, tosty z serem, biały ser, dżem, miód, masło, płatki, marchewki, oliwki, cebula, pomidory, ogórek, owoce; obiad (12:30-14:30) i kolacja (18:30-20:30) - 2 rodzaje chleba, 2 rodzaje zup, ryż, makaron, warzywa, sałatki, mięsa, ryby, 2 rodzaje deserów, owoce, albańskie ciasto, pizza. Wybrane alkoholowe i bezalkoholowe napoje podawane 9:00-21:00. Pool Bar 9:00-21:00 - cola, fanta, herbata, raki, wino (białe i czerwone), piwo, drinki (6 milje, mojito, long Island, pina olada, sex on the beach), woda (gorąca i zimna) 24h.
CENA ZAWIERA:
* Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD
* 5 noclegów w hotelu 6 Milje*** 
* Wyżywienie według zakupionej oferty
* Dwie wycieczki w cenie - GRECJA (Parga z rejsem i plażowaniem)  oraz ALBANIA (Gjirokastra z Blue Eye)
* Opiekę polskiego pilota na trasie przejazdu
* Opiekę rezydenta podczas pobytu
* Ubezpieczenie KL 30 000 EUR, NNW 3 000 EUR, bagaż 200 EUR
*  Opłaty na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatyczni doliczane do rezerwacji
 CENA NIE ZAWIERA:
* Taksy klimatycznej, opłat za lokalnych przewodników, parkingów, biletów wstępu
* Połączen antenowych
* Innych wydatków niezawartych w ofercie
* W trakcie wycieczek lunch we własnym zakresie
OPŁATY OBOWIĄZKOWE:
Obowiązkowo płatne u pilota - 80 EUR/osoba (taksa klimatyczna, opłaty za lokalnych przewodników, parkingi, bilety wstępu)
INFORMACJE DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI:
Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)