Oferty

25.04 - 02.05.2020

cena od: 1019.00

ATUTY:
* pobyt stacjonarny - 4 noclegi w hotelu Primafila (****) oraz 1 nocleg w BELGRADZIE
* wyżywienie HB
* basen wewnętrzny i zewnętrzny
* wycieczki w cenie: SZKODRA + KRUJA (Albania), STARY BAR
* WIECZOREK CZARNOGORSKI (muzyka i pokaz regionalnych tańców)
* w drodze powrotnej zwiedzanie BELGRADU
PROGRAM:
* 25.04 - wyjazd z Polski
* 26.04 - przyjazd do Czarnogóry, zakwaterowanie w hotelu Primafila/Montefila, czas wolny
* 27.04 - po śniadaniu wyjazd do Albanii - zwiedzanie miasta SZKODRA - jednego z najstarszych miast Albanii - zwiedzanie miasta, spacer na wzgórze Zamku Rozafa, z którego roztacza się przepiękny widok na jezioro Szkoderskie - największe i najbardziej malownicze jezioro na Bałkanach, a następnie przejazd do historycznej stolicy Albanii - KRUJI - położonego wysoko w górach miasta, które zachwyca starożytną zabudową. W programie - wizyta w zamku i zwiedzanie muzeum poświęconego Skanderbergowi, turecki bazar. Dla chętnych wizyta w Muzeum Etnograficznym. Po drodze zobaczyć można bunkry, które od wielu lat są wizytówką Albanii i wspomnieniem reżimu Envera Hodży. Powrót do hotelu na obiadokolację.
* 28.04 - czas wolny, WIECZOREK CZARNOGÓRSKI (z muzyką i pokazem tańców).
* 29.04 - po śniadaniu przejazd do STAREGO BARU  - zwiedzanie pozostałości po pięknym, starym mieście, które zostało uszkodzone przez trzęsienie ziemi w 1979  roku (od tego momentu nazywane jest czarnogórskimi Pompejami). To stare miasto na wzgórzu nie jest przez nikogo zamieszkane, ale w jego murach można pooglądać zarówno artefakty, jak i zdjęcia prezentujące życie tej czarnogórskiej miejscowości sprzed trzęsienia ziemi. Po zwiedzaniu przewidziany jest czas wolny. W drodze powrotnej przejazd do Starej Masliny, czyli najstarszego drzewa oliwnego w Czarnogórze. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja.
* 30.04 -  po śniadaniu wyjazd do BELGRADU. Przyjazd na obiadokolację. Czas wolny; możliwość nocnego zwiedzania miasta (we własnym zakresie).
* 01.05 - Po śniadaniu zwiedzanie największych atrakcji BELGRADU (z przewodnikiem) - twierdza Kalemegdan z której rozciąga się jeden z najpiękniejszych widoków na łączące się rzeki Savę i Dunaj, ulica Knez Mihailova, hotel Moskva, Skupstina, Muzeum Narodowe, ulica Skadarlija, kościół św. Savy). Po zwiedzaniu przewidziany jest czas wolny. Wyjazd w stronę Polski.
* 02.05 - przyjazd do Polski

Program jest ramowy i może ulec zmianie.
POŁOŻENIE:
* ok. 1,5 km od szerokiej, piaszczystej plaży - Velika Plaża
* w pobliżu obiektu całodobowy sklep - Kalaba
* ok. 700 m od obiektu większy market Solaris czynny 06.00-24.00.
* do centrum starego miasta Ulcinj można dojechać taksówką (ok. 3-4 EUR)
* ok. 6 km do najpopularniejszej plaży na wybrzeżu - Imperial, oznaczonej błękitną flagą; dowóz bezpłatnym busem hotelowym 1-2 razy dziennie (w zależności od zainteresowania)
* w mieście oprócz uroków zabytkowej dzielnicy znajdziemy liczne bary, restauracje, sklepy, kluby i dyskoteki
POKOJE:
Zakwaterowanie - 13.00
Wykwaterowanie - 10.00
Przestronne pokoje 2 - osobowe z możliwością jednej lub dwóch dostawek. Pokoje z łóżkami małżeńskimi (możliwość 1 dostawki w formie łóżka pojedynczego lub 2 dostawek w formie sofy) z balkonami i łazienkami z prysznicami - na wyposażeniu suszarka do włosów. W pokojach znajdują się - TV Sat, klimatyzacja (indywidualnie sterowana, bezpłatna) mała lodówka, wiatrak, łóżeczko dla dziecka. Wymiana ręczników codziennie, pościeli - według potrzeby.
WYŻYWIENIE HB
Śniadania w formie bufetu (07.30 - 11.00) i obiadokolacje serwowane (17.30 - 22.00) - 3 dania do wyboru z menu. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne (poza wodą). Dostępna dieta dla alergików, bezglutenowa i wegetariańska. 
PLAŻA:
Piaszczysta Vielka Plaza, oddalona jest od hotelu ok. 1500 metrów. Leżaki i parasole dodatkowo płatne 5 EUR (komplet 2 leżaki + parasol). Organizowane są transfery na plaże.
CENA ZAWIERA:
* Przejazd autokarem z klimatyzacją, barkiem, WC, DVD
* 4 noclegi w hotelu PRIMAFILA/MONTEFILA (****) oraz 1 nocleg w BELGRADZIE
* Wyżywienie według zakupionej oferty (HB)
* Zwiedzanie - Szkodra + Kruja (ALBANIA), Stary Bar
* w drodze powrotnej zwiedzanie BELGRADU z przewodnikiem
*  WIECZOREK CZARNOGÓRSKI
* Opiekę polskiego pilota podczas trasy przejazdu
* Opiekę rezydenta podczas pobytu
* Opłatę na fundusz gwarancyjny według rozporządzenia Ministerstwa Finansów (10 zł / os.) - automatycznie doliczane do rezerwacji
* Ubezpieczenie KL 30 000 EUR, NNW 3 000 EUR, bagaż 200 EUR
CENA NIE ZAWIERA:
* Napoi do obiadokolacji,
* Taksy klimatycznej, opłat za lokalnych przewodników, parkingów, biletów wstępu
* Połączen antenowych 
OPŁATY OBOWIĄZKOWE:
Obowiązkowo płatne u pilota - 75 EUR/osoba (taksa klimatyczna, opłaty za lokalnych przewodników, parkingi, bilety wstępu)
INFORMACJA DLA OSÓB PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI:
Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)