Oferty

24.04 - 03.05.2020

cena od: 1369.00

ATUTY:
- ok 500 m do centrum miejscowości Lloret de Mar
- wypoczynek w modnym i popularnym kurorcie
- kilka opcji wyżywienia w tym All Inclusive
- W CENIE ZWIEDZANIE WENECJI, MONTSERRAT I WINNICY TORRES ORAZ MEDIOLANU!
PROGRAM:
1 dzień - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Austrię, Włochy.
2 dzień - przyjazd do Wenecji - Zwiedzanie miasta z przewodnikiem - m.in. przejazd tramwajem wodnym, plac i Bazylika św. Marka, Pałac Dożów (z zewnątrz), czas wolny. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Hiszpanii.
3-8 dni - pobyt w hotelu Samba *** czas wolny, plażowanie, wycieczka do Montserrat - sanktuarium porównywanego do Jasnej Góry, przepięknie położonego na rozległym masywie górskim o stromych ścianach. Na wzgórzu znajduje się bazylika z figurką Czarnej Madonny, patronką Katalonii oraz klasztor benedyktynów. W Bazylice będzie można wysłuchać chóru oraz spróbować likierów Montserrat. Znajduje się tam również muzeum z wystawą dzieł takich artystów jak Picasso, Carravaggio, El Greco czy Dalí (wejście za dodatkową opłatą). Następnie przejazd do kompleksu Bodegas Torres - jednej z najstarszych winnic w regionie, zwiedzanie z przewodnikiem.  Możliwość skorzystania z wycieczki morskiej do Tossy de Mar - cena ok. 30 EUR (minimum 20 osób) . W ostatni dzień wyjazd z Hiszpanii w godzinach wieczornych.
9 dzień - przyjazd do Mediolanu. W programie zwiedzanie m.in. Zamku Sforców, przejście główną ulicą Via Dante,  Plac Katedralny oraz Katedra (dla chętnych wejście płatne dodatkowo - około 3 EUR/osoba), jedna z najpiękniejszych galerii handlowych świata - Galeria Vittorio Emanuele II czy teatr La Scala. Czas wolny, w godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Polski.
10 dzień - przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych.

Organizator informuje iż przedstawiony program jest ramowy i może ulec zmianie.
POŁOŻENIE:
- ok. 500 m do najbliższej plaży oznaczoną Błękitną Flagą
- w pobliżu promenada spacerowa, liczne dyskoteki, kluby nocne
- ok. 500 m do centrum miejscowości Lloret de Mar
- ok. 10 m do najbliższego minimarketu
- ok. 200 m do najbliższego przystanku autobusowego
- ok. 80 km do Barcelony
PLAŻA:
Publiczna plaża piaszczysto-żwirkowa Fenals oznaczona Błękitną Flagą oddalona ok. 500 m od hotelu. Serwis plażowy za dodatkową opłatą (7 euro leżak, 7 euro parasol na cały dzień). Dojście do plaży przez ulicę i deptakiem.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI:
Bezpłatnie - recepcja, klimatyzowana restauracja, pomieszczenia klubowe, windy, taras z widokiem na Lloret de Mar, basen z częścią brodzikową dla dzieci (leżaki darmowe) , duży kompleks ogrodowy z trawnikiem, mini plac zabaw, boisko do siatkówki, mini siłownia na zewnątrz, program animacyjny, kilka razy w tygodniu wieczorki taneczne, wieczorne show.
Dodatkowo płatne - siłownia(ok. 3 EUR/dzień), przytulny angielski pub, sala konferencyjna, sala gier, sklepik, sejf, Wi-Fi ( ok. 1 EUR/godzina lub 7 dni/20 EUR), bilard, tenis stołowy, mini golf.
POKOJE:
Zakwaterowanie - 14.00
Wykwaterowanie - 10.00
Pokoje dla max. 3 osób lub 2 osób dorosłych i 2 dzieci o pow. 20 m2. z możliwością dostawki, wyposażone standardowo, łazienka/WC/prysznic, suszarka do włosów (nie w każdym pokoju), telefon, TV, klimatyzacja, ogrzewanie, balkon (stolik i 2 krzesła). Codzienna wymiana ręczników i sprzątanie pokoi, wymiana pościeli co 4 dni.
WYŻYWIENIE:
Opcja HB- bufet (7.30-10:00), obiadokolacja-bufet (18:30-21:00), do obiadokolacji kieliszek wina lub karafka wody.

Możliwość dopłaty do All Inclusive. 
Opcja ALL Inclusive - posiłki w formie bufetu - śniadanie 7.30 do 10.00, obiad 13.00-15.00, kolacja 19.00-21.30, w czasie obiadu i kolacji dostępne są następujące napoje- woda i wino w dzbankach, napoje orzeźwiające nie butelkowane, piwo lokalne lane. Bar z napojami czynny w godzinach 10.00-23.30, snack bar w godzinach 10.00-12.30 oraz 15.00-18.30 (zawiera drobne przekąski wg karty dnia), małe lody dla dzieci do godziny 18.30, bar z napojami na basenie w godzinach 10.00-18.30 napoje bezalkoholowe i piwo (oprócz kawy)
Rodzaj serwisu- system karta = szklanka. Klient powinien złożyć zamówienie przy barze okazując bransoletkę oraz kartę ALL Inclusive. Maksymalne zamówienie- jeden napój każdorazowo.
CENA ZAWIERA:
Nocleg oraz wyżywienie zgodnie z wykupioną ofertą,  
Transport do miejsca docelowego
Bagaż
Opiekę rezydenta podczas pobytu,
Opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
Ubezpieczenie KL 30 000 EUR, NNW 3 000 EUR, bagaż 200 EUR.
CENA NIE ZAWIERA:
Opłat klimatyczno-meldunkowych,
Wycieczek fakultatywnych,
Świadczeń nieprzewidzianych w ofercie.
OPŁATY OBOWIĄZKOWE:
85 EUR/os. - PŁATNE U PILOTA - taksa klimatyczna, opłaty za przewodnika, taksówki wodne, opłaty lokalne, zestaw słuchawkowy. 
INFORMACJA DLA PODRÓŻUJĄCYCH Z DZIEĆMI:
Pisemna zgoda na podróż osoby małoletniej jest potrzebna. Dokument taki powinien zawierać termin pobytu dziecka na terenie danego kraju, dane osobowe i numer paszportu dziecka oraz dane osobowe i numer paszportu osoby, pod której opieką znajduje się dziecko na wycieczce. Taki sam dokument powinien mieć ze sobą jeden z rodziców, jeżeli drugi rodzic nie bierze udziału w podróży. (Za polakzagranica.msz.gov.pl)